27 | 05 | 2019

Абсолютнтй нуль

Дата добавления:
07.05.2011
Хиты:
8266
Рейтинг:
 
Голосовать:
Хорошо - Плохо

Ответ

Початок відліку абсолютної температури. Відповідає -273,16 ° С. В даний час у фізичних лабораторіях вдалося отримати температуру, що перевищує абсолютний нуль всього на кілька мільйонних часток градуса, досягти ж його, відповідно до законів термодинаміки, неможливо.

При абсолютному нулі система перебувала б у стані з найменшою можливою енергією (в цьому стані атоми і молекули припускаютьсянульові» коливання) і володіла нульової ентропією (нульовий невпорядкованістю). Обсяг ідеального газу в точці абсолютного нуля повинен бути рівний нулю, і щоб визначити цю точку, вимірюють обсяг реального газу гелію при послідовному зниженні температури аж до його зрідження при низькому тиску (-268,9 ° С) і проводять екстраполяцію до температури, при якій обсяг газу за відсутності зрідження звернувся б в нуль.

Температура по абсолютної термодинамічної шкалою вимірюється в кельвінах, що позначаються символом К. Абсолютна термодинамічна шкала і шкала Цельсія просто зміщені одна відносно іншої і пов'язані співвідношенням К = ° C + 273,16 °.  чсм

Категория

Не нашли ответа на свой вопрос?
Свяжитесь с нами, и мы предоставим необходимую информацию. Спросить...
Поиск ответов
На правах рекламы
Популярные новости
Для отопления я использую