18 | 01 | 2018
Всегда в наличии все виды котлов Bosch, Buderus, Baxi, Vaillant, РУСНИТ, Viessmann, ACV, Protherm со скидкой до 30%. А также радиаторы, трубы, насосы, баки со скидкой до 50%! Нашли дешевле - звоните: +7 (499) 110-02-51. Мы дадим цену лучше! Монтаж и расчет систем отопления под ключ с гарантией. (Москва и область). Читать об этом подробнее здесь...

Создать PDF Печать

Історія та розвиток опалення

Дата добавления:
22.07.2009
Хиты:
5771
Рейтинг:
 
Голосовать:
Хорошо - Плохо

Ответ

Опалення - це примусовий обігрів приміщення з метою поновлення теплових витрат та підтримання потрібного рівня температури в приміщенні. Перше, найпримітивніше опалення, відоме нам ще з часів кам'яного віку, теплоносієм слугувало повітря. Водяне опалення використовується вже понад 3 тисячі років. В давньому Єгипті для опалення використовували бані. Нагріта вода в міській бані по стоках в підлозі збиралася в резервуарах, а з нього подавалась до житлових приміщень - прототип централізованого опалення.
  Перша відома автономна система опалення знайдена на території сучасної Турції в м. Ефес. ще в 10 ст. до н. е. Інженери римської імперії розробили нескладну систему опалення з труб та котла, які знаходилися в підвалах будівель. Основним паливом на той час були дрова, використання рідкого палива та газу почалося лише з 19 ст. н. е.
  Котел Сварог працює на дровах та вугіллі, а також на газу та рідкому паливі при комплектації відповідними пальниками.
  Відомо, що в Україні теплові втрати опалювальних мереж складають до 30%, тоді як в Європі - 2-3%. Практика показує, що 15-20% теплових витрат припадає на будівлі, а 10-15% - на котли. Котел Сварог має ККД 85% відсотків, що скоротить ваші теплові втрати вполовину.

Категория

Поиск ответов
На правах рекламы
Баннер
Лента новостей
Кондиционеры какой марки Вы предпочитаете?
 
Follow us on Twitter
Немножко статистики...
Рейтинг@Mail.ru