15 | 07 | 2020
Конкурс “Тепло у моєму домі. Секретні матеріали”
26.05.2015 22:49

Привіт!

Якщо ти

- мешкаєш у багатоповерхівці;

- вчишся у старших класах школи (приймаємо з 14 років) або у ВУЗі;

- вмієш знімати відео (мобільний підходить);

- маєш бажання розібратися у темі енергозбереження (зважаючи на тарифи, які будуть тільки рости, родичі скажуть тобі: “дякуємо”) і зробити Україну сильнішою і незалежнішою

і хочеш здобути визнання і отримати класний приз

то бери участь у конкурсі “Тепло у моєму домі. Секретні матеріали”.

Що потрібно зробити

Крок 1

Вибери тему в одній із трьох номінацій конкурсу:

1. Тепло у моєму домі - рахуємо правильно! Лічильник/регулятор тепла в будинку.

2. Мій дім – моя фортеця! Хто керує будинком.

3. Тепла шуба для мого дому. Утепленнябудинку.

Обирай.

Крок 2.

Прочитай та подивись спеціально підготовлені організаторами інструкції (лінк у кінці цієї сторінки).

Крок 3.

Заповни заявку на участь і надішли нам на електронну адресуkonkurs@svoeteplo.org.

Приклад заповненої заявки.

Крок 4.

Візьми смартфон, фотоапарат, камеру, будь що, що знімає відео і створи відеосюжет в жанрі “журналістське розслідування” (тобто, розповідь про проблему із коментарями учасників ситуації) на обрану тему на прикладі того, в якому ти проживаєш. Про те, як знімати і чим монтувати – за лінком внизу цієї сторінки.

Крок 5.

Вишли нам свою відеороботу

– на електронну адресуkonkurs@svoeteplo.org

- або звичайною поштою на адресу 01054, м. Київ, вул. Тургєнівська, 25, 6 поверх, офіс StarLightMedia, для Ілони Ставицької;

- або через завантаження на https://www.youtube.com і надсилання на електронну адресу konkurs@svoeteplo.org посилання на YouTube і заявки.

Все. Чекай результатів.

Призовий фонд

Приз – можливість на два тижні поринути у велике телебачення, причому проїзд і проживання у Києві повністю оплачуються. І таких призів у нас буде три. 

 На зимових чи весняних (на твій вибір) канікулах 2015-2016 навчального року ти будеш проживати у столиці на повному пансіоні і матимеш змогу потрапити за лаштунки великих телеканалів – СТБ або Нового.

2 тижні Києва для тебе та, якщо тобі менше 18 років, для мами або батька (або іншої відповідальної за тебе особи).

Якщо твоя конкурсна робота – колективна, то можна приїхати максимум втрьох, оплачено буде всім трьом учасникам переможної команди.

УВАГА! На твій вибір приз можна взяти грошима. Це вийде 7’000 гривень на переможця, якщо конкурсна робота індивідуальна. Якщо вона підготовлена творчим колективом з 2 осіб – це буде 14’000 гривень, а якщо с 3-х і більше людей – 21’000 гривень на переможну команду.

Окрім цього, фіналісти (по 1 представнику від команди, якщо робота колективна) будуть запрошені (і їм буде оплачено переїзд і ніч проживання) до Києва на церемонію нагородження переможців.

А роботи, надіслані до 15 вересня 2015, будуть показані у спеціальній секції Другого Київського Urban Fest, у неймовірній атмосфері енергії та інновацій, для найбільш енерго-прогресивних киян.

Всі учасники нагороджується дипломами.

За рішенням конкурсної комісії роботи можуть бути нагороджені спеціальними призами.

Юридичні моменти

Офіційні правила конкурсу “Тепло у твоєму домі. Секретні матеріали”, написані юристом конкурсу, викладені тут – Правила Конкурс Тепло у моєму домі. Тут – їхнє спрощене викладення для розуміння, яке завдання конкурсу і як взяти участь.

Участь у конкурсі безкоштовна.

Запрошуються школярі, старші за 14 років на момент подачі конкурсної роботи, та студенти ВУЗів, які проживають у багатоповерхівках.

Якщо на момент початку конкурсу тобі не виповнилося 18 років, ти можеш бути учасником конкурсу за умови, що самостійно належним чином повідомиш про це своїх батьків. Будь ласка, дай їм почитати цю сторінку, і, сподіваємося, батьки не будуть заперечувати щодо твоєї участі у конкурсі.

Важливо. Щоб ми могли оплатити твій проїзд та проживання, ти повинен мати індивідуальний податковий номер платника податків фізичної особи (ми будемо сплачувати за тебе податки). Ідентифікаційний номер можна отримати у твоїй податковій, на твою вимогу, його надають українським громадянам з будь-якого віку. Він буде потім закріплений за тобою все життя, як у всіх дорослих українців.

Організаційні моменти

Потрібно надіслати з 15 травня до 30 липня 2015 заявку на участь у конкурсі.

Відеороботу у будь-якому відеоформаті чекаємо до 1 жовтня 2015 .

Тривалість поданого на конкурс репортажу повинна становити не менше 3 хвилин і не більше 20 хвилин.

Як визначатиметься переможець

Оцінювання робіт здійснюватиметься за такими критеріями:

- практична цінність;

- повнота розкриття теми (задіяна найбільша кількість учасників процесу, коментарі змістовні);

- креативність подачі.

З 1 жовтня по 15 листопада 2015 року проводиться обробка конкурсних робіт членами журі та визначення фіналістів.Представлені на конкурс роботи будуть оцінені членами журі. Від групи StarLightMedia (СТБ, Новий канал, ICTV, M1, M2, QTV)  роботи будуть оцінювати професійні телевізійні журналісти, сценаристи, режисери і фахівці з комунікацій. Від програми IFC “Енергоефективність у житловому секторі України” – фахівці з побутової енергоефективності.

15 грудня 2015 року фіналісти будуть запрошені до новорічного Києва, де відбудеться перегляд робіт і церемонія нагородження кращих.

Інші умови

Матеріали, представлені на конкурс, не рецензуються, не повертаються і залишаються в оргкомітеті конкурсу. Некомплектні або надані після зазначеного строку матеріали не приймаються до розгляду. Відповідальність за дотримання авторських прав третіх осіб у роботі, що бере участь у конкурсі, несе автор конкурсної роботи, який надіслав її.

Учасники конкурсу дають свою згоду на обробку організаторами конкурсу своїх персональних даних, таких як: прізвище, ім’я, по-батькові, дата і місце народження, поштова адреса, електронна пошта, а також інші персональні дані, надані учасником конкурсу.

Координацію організаційного та технічного забезпечення проведення конкурсу здійснює організатор. Організатор конкурсу: медіагрупа StarLightMedia (телеканали СТБ, Новий, ICTV, M1, M2, QTV). За підтримкиПрограма IFC «Енергоефективність у житловому секторі України»Партнер конкурсу: Київський палац дітей та юнацтва.

Ми чекаємо на ТВОЮ роботу! Ти зможеш.

Крок перший – підтвердити, що ти прочитав(ла) правила і погоджуєшся із ними і подивитися наші відеоінструкції….

 Я прочитав(ла) правила, розумію їх і приймаю. 

Питання? konkurs@svoeteplo.org, 044 354 35 45 (Ольга Ваганова або Ілона Ставицька).

 
Поиск ответов
На правах рекламы