06 | 12 | 2023
Міжнародний Форум «Smart Building» 24 – 25 травня
20.04.2023 12:48

smart foreum a3c310afc709ca1ec91b14c8 minФорум відбудеться вже вшосте і тематика цього року буде присвячена не тільки впровадженню та розвитку технологій у містах, але й відновленню інфраструктури України, яка зазнала значних пошкоджень від війни

Щорічно Форум Smart Building поєднує на своєму майданчику основних гравців розумних рішень з тематик: Розумне місто, Розумний будинок, Екологія, автоматизації, Інтернет речей, енергоефективність, Безпеки та Audio/Video-технологій.

Форум пройде в Києві у форматі виставки та конференції та продемонструє світові та українські досягнення в галузі інтелектуальних систем, смарт-рішень для будівництва та відновлення міської інфраструктури.

У рамках ділової програми заплановано проведення дводенної конференції та виступи понад 40 спікерів. А виставкова зона представить понад 50 компаній, брендів, стартапів – новаторів у сфері технологій.

 

Відвідувачами Форуму насамперед є мери міст України та представники муніципалітетів, будівельні компанії та забудовники, інженери, архітектори, дизайнери, а також представники ОСББ та керуючих компаній.

Ми раді бачити на нашому майданчику всіх бажаючих! Вхід у виставкову зону та участь у конференції некомерційних організацій – безкоштовна. Квитки на ділову програму для представників бізнесу – доступні на сайті.

Як завжди, захід відбудеться за сприянням Державних органів влади, а також багатої кількості асоціацій та міжнародних партнерів. Серед наших постійних партнерів: Європейська бізнес асоціація, Асоціація міст України та Асоціація малих міст України, АППАУ, регіональні ІТ-кластери та багато інших/
Приєднуйтесь до розумних технологій!

Деталі про проведення форуму ви можете знайти на сайті - https://smart-building.com.ua/

До зустрічі на форумі!

 
Поиск ответов
На правах рекламы