02 | 03 | 2024
Запрошуємо на форум-експозицію «Технології будівництва та автономні рішення для відновлення інфраструктури»
16.05.2023 18:41

04 липня 2023 року відбудеться Форум-експозиція «Технології будівництва та автономні рішення для відновлення інфраструктури», від «Євроіндекс». Метою події є створення майданчику для демонстрації рішень, технологій, матеріалів та продукції від вітчизняних та міжнародних компаній для відновлення та удосконалення пошкодженої інфраструктури. Подробиці та посилання на реєстрацію на сайті за посиланням.

Експозиція буде супроводжуватися діловою програмою, яка сегментована паралельною роботою по тематичним напрямкам, а саме:

 

Технології будівництва: інноваційні рішення та сучасні матеріали– платформа для обміну думками, ідеями та досвідом між фахівцями будівельної галузі, підрядниками, інвесторами та владою щодо спільних дій та можливостей у відновленні пошкодженої інфраструктури.

Енергетична інфраструктура: автономні рішення та енергоефективні технології – обговорення актуальних проблем та викликів, спричинених військовою агресією, пошук ефективних рішень та створення партнерства між учасниками: державними інституціями, представниками бізнесу, галузевими асоціаціями та донорськими програмами.

Місце проведення: Київ, вул.В.Гетьмана 6, Mercure Congress Centre.

Запрошуємо долучитися до участі у заході, обравши статус, який найбільше відповідає цілям Вашої компанії:

  • Партнер.
  • Учасник експозиції.
  • Доповідач.
  • Відвідувач.

Реєстрація обов’язкова: https://bit.ly/3KQrBAj

Тел. для довідок:

+38 (067) 3757637
+38 (093) 2541268

Медіа-партнер: AW-Therm спеціалізований ресурс.

 

Tags:
 
Поиск ответов
На правах рекламы