02 | 03 | 2024
Новости рынка:

F.A.Q. о котлах и отоплении

SunEdison: компактна сонячна електростанція (Соединенные Штаты )

Дата добавления:
16.05.2015
Хиты:
1622
Рейтинг:
 
Голосовать:
Хорошо - Плохо

Ответ

Outdoor Microstation представляє собою компактну сонячну електростанцію. Це автономний пристрій вироблення електроенергії, що працює на сонячних панелях. У компанії зазначають, що пристрій ідеально підходить для вуличного освітлення, домашніх господарств і підприємств, клінік і медичних центрів, іригаційних або водяних насосів, чи роздрібної торгівлі та телекомунікацій. 
Наразі пристрій вже готовий до масового випуску. За своєю формою він нагадує автобусну зупинку, з встановленими сонячними батареями на даху, інвертором і «конвертуючим елементом» під ним. Менш ніж за шість годин пристрій можуть встановити дві-три людини без спеціальної підготовки. Установка модульна, тому вона може працювати як з існуючою енергомережею, так і без неї. У SunEdison стверджують, що міні-електростанція дуже проста в експлуатації: процес переключення між режимами дуже простий, до того ж управління та контроль за роботою установки можна здійснювати віддалено. 
Пікова потужність пристрою становить 3,4 КВт, номінал виходу змінного струму становить 3500 В•А, що видає продуктивність у 7900 Вт/год в день. Пристрій може забезпечити енергією до 25 будинків протягом п'яти годин на добу, протягом трьох днів поспіль. Вартість мікростанції становить близько $27 тис. і поставляється з батареєю, термін служби якої до 10 років. Компанія SunEdison збирає благодійні кошти для свого фонду, за допомогою якого планує допомогати віддаленим громадам отримувати електроенергію. 
подробнее...

 

информация о производителе:
Наше имя, SunEdison, празднует великий изобретатель и предприниматель Томас Эдисон. Его инновации и предпринимательство изменили мир. Это то, что дух новаторства и решимости создать лучший мир, который заполняет народ SunEdison с целью и вдохновения. 
год основания: 1959 
Solar HQ 
600 Clipper Drive 
Belmont, CA 94002 
Phone: 650-453-5600 
Fax: 443-909-7150 
WEB:http://sunedisonemea.com

Категория

Поиск ответов
На правах рекламы
Лента новостей
Комментарии
 • Артём 6 месяцев назад
  Газовый котел Navien Heatluxe NGB-13K Работает очень тихо.

  Подробнее...

   
 • Владимир 9 месяцев назад
  Добрый день. У каждого международного производителя должен быть ...

  Подробнее...

В какой области больше спец. Ваша фирма?