27 | 05 | 2020

Кілька порад перед установкою системи опалення власноручно

Дата добавления:
07.05.2011
Хиты:
2938
Рейтинг:
 
Голосовать:
Хорошо - Плохо

Ответ

При будівництві приватного будинку кожен прагне мінімізувати свої витрати і заощадити. Як правило, цього можна досягти, роблячи все своїми руками. Не всі роботи у приватному будинку можна виконати самому, наприклад, не вдасться провести газове опалення своїми руками, оскільки при підключенні вимагають довідки про те, що роботи проводили сертифіковані служби.

Найпростіший варіант робіт, які можна зробити самостійно це водяне опалення. Схема опалення проста: необхідний нагрівач - котел твердопаливний, електричний або проста піч, з вмонтованим теплообмінником, у формі зігнутої труби в топці. Розширювальний бак для забору надлишків води прирозширенні і створення ефекту сполучених посудин - бака і радіаторів. Ще будуть потрібні труби, для прокладки магістралей опалення, і самі радіатори. Додатково можете встановития запірну арматуру - блокуючі вентилі, крани для зливу теплоносія (води), насоси опалення, терморегулятори.

 

Монтаж опалення краще починати від котла, інакше може виникнути неприємна ситуація, коли трубопровід на підводі до котла не буде центрованим з патрубком котла. У цьому випадку доведеться або згинати трубу для з'єднання або монтувати відвід, так чи інакше це знизить ефективність системи в цілому.

Ситуації, коли розрахунок опалення і проект не сходяться з одержуваним результатом, досить поширене явище, навіть за будівельними нормами, відхилення від проекту на п'ять відсотків не є браком. До того ж при монтажі можуть виникнути ситуації, невраховані при проектуванні. Наприклад, при прокладці опалення в приватному будинку може виявитися, що труба проходить через несучі конструкції або перетинається з проводкою або газовою трубою, цього допускати в жодному разі не можна.

Категория

Не нашли ответа на свой вопрос?
Свяжитесь с нами, и мы предоставим необходимую информацию. Спросить...
Поиск ответов
На правах рекламы
Какой маркой газового отопительного оборудования Вы пользуетесь сегодня?